ładuję

 

HomeUsługiFotowoltaika

FotowoltaikaEnergia ze słońca

Wykonujemy instalacje montowane na każdym rodzaju pokrycia dachowego oraz na gruncie. Niezależnie czy twój dach pokryty jest gontem, blachą, papą czy ceramiką.
Instalacje na gruncie to doskonałe rozwiązanie gdy powierzchnia dachu jest zbyt mała lub stan więźby dachowej nie pozwala na montaż.
Twoja firma szuka montażystów?
Wykonamy inwestycję dla twojego Klienta.
Dofinansowanie
Pomożemy w uzyskaniu rządowego dofinansowania fotowoltaiki
Szybki i fachowy montaż
Montaż domowej instalacji trwa 1 lub 2 dni.
Opieka posprzedażowa
Zadbamy o twoją instalację. Przeprowadzimy audyt, a także zajmiemy się ewentualną rozbudową.

Zadzwoń 733 170 000 po darmową wycenę

Bezpieczeństwo i wydajność

Zarówno bezpieczeństwo użytkowania jak i wydajność instalacji fotowoltaicznej zależy od skrojonego na miarę potrzeb klienta projektu jak i fachowości instalacji.
#
Jaką moc powinna mieć moja instalacja?

Moc instalacji fotowoltaicznej dobiera się w głownej mierze na podstawie średniorocznego zużycia energii elektrycznej w budynku. Ważnym jest także kierunek i kąt nachylenia dachu. Bierzemy także pod uwagę planowany wzrost lub spadek żużycia energii.

#
Kiedy OSD założy mi licznik dwukierunkowy?

Warunkiem uruchomienia instalacji jest montaż licznika dwukierunkowego przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego np. PGE czy Tauron. Po montażu instalacji otrzymasz od nas wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwolą Ci podpisać nową umowę z operatorem w twoim regionie. Po podpisaniu umowy operator przyjedzie i wymieni licznik na dwukierunkowy, który będzie zliczał ilość energii wysłanej i pobranej z sieci.

#
Jak obsługiwać instalację?

Odpowiednio przygotowana instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa. Jej pracy nie potrzeba nadzorować, zaś produkcję energii będziesz mógł podejrzeć na aplikacji w telefonie lub bezpośrednio na wyświetlaczu inwertera. Panele nie wymagają czyszczenia czy odśnieżania.

Skorzystaj z naszych usługjakub@kloszewski.pl

Godziny pracy
Pn - Sb 8.00 - 18.00
Lokalizacja
Sochaczew
ZADZWOŃ
733-170-000
Napisz do nas
jakub@kloszewski